TR | EN | FR | RU
18 Temmuz 2024 Perşembe
HAKKIMIZDA

ŞENDAĞ PLASTİK İMALAT VE GERİ DÖNÜŞÜM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak Türkiye'de plastik ambalaj sektöründe çok yönlü hizmet veren bir şirketiz. 50 yılı aşan üretim tecrübemizle ürünlerimizi üretmekte olup, müşterilerimize sunduğumuz ürün çeşitliliğimiz ve hizmetlerle mükemmel bir memnuniyet sunmaktayız.

Faaliyet alanlarımız; L.D.P.E, H.D.P.E, P.P, O.P.P, ve C.P.P'den mamül baskılı ve baskısız, laminasyonlu ve laminasyonsuz her türlü mağaza poşetleri, market poşetleri, reklam çantaları, taşıma torbaları, otomatik paketleme ve şringleme makineleri için torba ve rulolardır.

ŞENDAĞ PLASTİK özellikle hidrofil pamuk ambalajı üretimi konusunda 1960 yılına dayanan bir geçmişe sahiptir. Bununla beraber, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kendisini sürekli geliştirmiş, kullanıcı firmalarla koordineli olarak  yatırımlarını şekillendirmiştir. 1991 yılında Türkiye'de ilk defa ipli pamuk torbası üretimine başlayarak sektörümüzde öncülük yapmış ve geçen senelerle birlikte tecrübesini bu konuda arttırmış bir firmayız. Uzun seneler Türkiye'de ipli torba üretiminin tek üreticisi olarak hidrofil pamuk sanayine hizmet vermiş bulunmaktayız.

İpli pamuk torbası konusunda sektörün önde gelen firmalarından İpek İdrofil, Hartmann Türkiye, Sepa Mensucat gibi firmaların yanında irili ufaklı daha birçok firmaya hizmet vermekteyiz.

Firmamız yatırımlarına 2002 yılında hız vermiş ve Bulgaristan'da International Plastic OOD. isimli bir şirket kurmuştur. Bulgaristan ve Avrupa'ya hizmet veren şirket ile birlikte üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi arttırmış bulunuyoruz.

Firmamız yapısı itibariyle ve sektörün kendisine getirmiş olduğu sorumluluk bilinciyle üretmiş olduğu ürünlerinin kullanıcıları tarafından sürekli daha iyi, daha kaliteli ve amacına uygun ürünler üretmek, ürünlerinin problemsiz bir imalat akısında kullanılmasını sağlamak ilkesiyle müşterileriyle devamlı irtibat halinde olup, onların tüketmekte oldukları ambalajları ile ilgili olarak teknik düzeydeki desteği kendilerinin istekleri doğrultusunda sonuna kadar vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Özenli ve kaliteli üretim aşamalarını müşterilerine vermiş olduğu terminler doğrultusunda üretim programlamasında adım adım yürüten ŞENDAĞ PLASTİK İMALAT VE GERİ DÖNÜŞÜM SAN. TİC. LTD. ŞTİ., sektör içerisinde yüklenmiş olduğu misyonla müşterilerinin en büyük destekleyicisi olarak varlığını sürdürmektedir.

ŞENDAĞ PLASTİK İMALAT VE GERİ DÖNÜŞÜM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Akçaburgaz Mh. 1585 Sk. TEM 34 2/50 Esenyurt İstanbul
T.: (0212) 4220077 pbx
F.: (0212) 4228919
info@sendag.com

Copyright © 2007-2013 lôrien Network